MAKRO DEEPHUNTER PRO

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=-EMvKR4dUPU][youtube https://www.youtube.com/watch?v=q0TVRpP4C80][youtube https://www.youtube.com/watch?v=Qc76kKwbNPQ]
.

.

 

.

.

.

Makro Deephunter Pro dedektör, derin define, boşluk ve tek para dedektörünü tek bir cihazda birleştiren dünyadaki ilk ve tek metal dedektörüdür. deephunterda bulunan Mod 1 (sallamasız) ile büyük defineleri, Mod 2 (sallamalı) ile de tek para ve küçük objeleri inanılmaz derinliklerden tespit eder. Deephunter dedektör, tüm kullanıcıların hayallerindeki hızlı ve derin ve pratik dedektör teknolojisidir. Dedektör Kullanıcısı tek bir düğme yardımı ile dilediği modu seçerek ister 3D görüntülü, derindeki metal ve boşlukları tespit edebilen bir define dedektörüne, isterse de sesli metal ayrımı yapabilen, tek para ve takı gibi küçük metallere daha duyarlı olan çok hızlı bir dedektöre sahip olabilir.Çok yönlü kullanabileceğiniz Makro deephunter dedektör şimdi Avrupa Dedektör de.

MOD 1 ARAMA SİSTEMİ

Makro Deephunter Pro Sallamasız (non-motion), metal ve boşluk tespiti yapabilen, 3D Görüntülü define dedektörü modu Bu modda sallamasız olarak (non-motion) kullanılan T44 standart arama başlığı (36 x 44 cm) ile diğer dedektörlerle daha önceden taranmış bölgelerde bulunamamış olan defineleri rahatlıkla tespit edebilirsiniz. Ayrıca deephunter ile, daha fazla derinlik isteyen kullanıcılar için tasarlanmış olan büyük T100 opsiyonel büyük arama başlığı (60 x 100 cm) ile de daha büyük hedefleri inanılmaz derinliklerden tespit etme olanağı bulabilirsiniz. Bu mod amatör ya da profesyonel tüm kullanıcıların rahatlıkla kullanabilmesi için özel olarak tasarlanmış pratik ara yüzlere sahiptir,Bu da Deephunter kullanıcıları için büyük bir avantaj sağlar.. üstelik Makro Deephunter dedektörde ki Bu ara yüzler sayesinde hem tespit ettiğiniz hedefin 3D grafiğini hem de metalin cinsini ve derinliğini ekranda görebilirsiniz.

 

MÜKEMMEL METAL AYIRIMI VE 3D HEDEF GRAFİĞİ

Cihazınızda Hedef tespitinden sonra alınan rapor ekranında hedefin 3D grafiği ayrıca metal ayrımı görülebilir.3D görüntü sistemi ile bulunan definelerin görsel zevkini yaşayabilir,dilerseniz objenin ayrımını yazılı olarkta görebilirsiniz. Deephunter dedektör mükemmel metal ayrımı sayesinde tespit edilen metalin cinsini altın, değerli, demir ve çelik olarak dört farklı grupta bildirir.Ayrım konusunda son derece başarılı olan deephunter sizi boşa yormaz.

BOŞLUK TESPİTİ

Deephunter Dedektör pro ile Metal tespiti ve ayrımındaki başarısının yanı sıra, boşluk tespiti ve boşluk içerisindeki metallerin ayrımlarını yapabilme yeteneği ile de mağara, mahzen, tünel, sığınak ve mezar gibi yapıları kullanıcısına 3D grafik görüntüleri ve farklı ses tonları ile bildirir.

DERİNLİK TESPİTİ

DEEPHUNTER DEDEKTÖR Pro ile derinlik tespiti ekranda .Tespit edilen hedefin derinliğini “cm” cinsinden oldukça doğru ve başarılı bir şekilde kullanıcısına ekranda gösterir.size gelişi güzel kazılar yaptırmaz.

DEMİR RET

Deephunter Pro dedektör demir ret özelliği ile demir içerikli (değersiz) ve atık metalleri eleyerek, sadece değerli metalleri tespit edebilme özelliği sayesinde kullanıcısına rahat ve pratik bir arama imkanı sunar.makro deephunter ile arama istediğiniz metalleri seçin ve o doğrultuda çalışın

HEDEFİN SİNYAL GRAFİĞİ

makro deephunter dedektör de bulunan Mod 1’de osiloskop sistemi, hedefin sinyal grafiğini eş zamanlı olarak ekranda verir. Cismin yaklaşık olarak derinliğinden haberdar olabilirsiniz.

MOD 2 ARAMA SİSTEMİ

Deephunter da bulunan Sallamalı (motion), çok hızlı ve derinden küçük metalleri tespit edebilen, sesli tek para dedektörü modu Bu modda sallamalı olarak (motion) kullanılan C32 standart arama başlığı (26 x 32 cm) ile tek para, takı, süs eşyası ve diğer küçük objeleri başka dedektörlerin ulaşamadıkları derinliklerden kolayca tespit edebilirsiniz.

Deephunterde mod 2 arama sistemi ile İsterseniz mod 1’de olduğu gibi, C47 opsiyonel büyük arama başlığını (39 x 47 cm) kullanarak daha derindeki ve büyük hedeflere de ulaşabilirsiniz. Kolay bir kullanıma ve metal ayrımına sahip bu sistem bulunan metali altın, değerli ve değersiz olarak 3 farklı ses tonu ile ayırır.

MİNERALLİ TOPRAKLARDA YÜKSEK PERFORMANS

Deephunter’ın Mod 2’de kullanılan, yüksek mineralli zeminler için tasarlanmış özel ayarları sayesinde her türlü arazi yapısında kolaylıkla arama yapılabilir.deephunter dedektör mineralli arazilerde yüksek performans. Özellikle demir minerali içeren yüksek mineralli topraklarda (plaj, ıslak kum, sürülmüş toprak, vb.) demir ayarlarını kullanarak bu minerallerden gelen parazitleri yok ederek cihazın doğru sinyal vermesini sağlar.

DEMİR ELEME

Deephunter PRO dedektör de,Tıpkı Mod 1’de olduğu gibi bu modda da demir eleme özelliği kullanılarak demir içerikli (değersiz) ve atık metaller elenir ve sadece değerli metallerin tespiti sağlanır. Bu şekilde aramak istemediğiniz metalleri eleyip aramalarınızı hızlandırabilirsiniz.

3 FARKLI TONDA METAL AYIRIMI

Deephunter PRO dedektör de Mod 2 farklı .Nedir bu fark? Mod 2 çok net ve kolay anlaşılır bir metal ayrımı sistemine sahiptir. Tespit edilen metalleri 3 farklı ses tonu ile kullanıcısına bildirir. Demir için kalın tonda, değerli ve altın için ise birbirine yakın 2 ince tonda uyarı sesi verir.

PRATİK VE KOLAY KULLANIM

Deephunter kullanımı en rahat en kolay dedektör olma özelliğini elinde bulunduruyor.. kolay arayüzler,kullanıcıyı yönlendiren ekran paneli ile sınıfının en güçlü cihazıdır.Mod 2, ister profesyonel ister amatör tüm kullanıcıların kolaylıkla kullanabilecekleri ve hedef tespitinde sadece sesli uyarı vererek çok hızlı arama yapabilecekleri şekilde tasarlanmıştır.

DEEPHUNTER DEDEKTÖR İLE DERİNLİKLER AVUÇLARINIZDA…..

Leave a Reply

Your email address will not be published.