CONRAD PRO 900

CONRAD YERALTI GÖRÜNTÜLEME SERİLERİNDEN CONRAD PRO 900

 

 

 

 

 

Otmatik kullanımlı ,3d görüntü sistemli conrad pro 900 yenilenmiş yüzüyle şimdi çok daha etkili,profesyonel kullanıcılar için tasarlanmış bir EM sistem olan conrad pro 900 yeraltındaki boşlukları ve metallerisize kusursuztespit edebilecek bilgisayarlı bir cihazdır.

 

 

 

 

Conrad Pro 900, Hedef bölgedeki düzensizlikleri tespit edebilen EM Sistemi yöntemini esas almaktadır.Conrad pro 900 Böylece çok faklı yapıları tanımlayabilen bir sistemdir . Ayrıca conrad pro 900 seçenekler arasında tabaka oluşumları, yer altı su seviyesi ve mezar odaları gibi doğal oluşumları veya borular, depolar, sandıklar ve benzeri objeleri vs. gibi algılayabilmektedir.CONRAD PRO 900 a özel algoritma sayesinde veriler son derece hızlı ve stabil bir şekilde bilgisayar ekranına düşer,CONRAD dedektorle herşey ekranda….
CONRAD PRO 900 Mikro işlemci tarafından kumanda edilen sistem sayesinde zemin hizalaması, derinlik ölçümleri ve bilgi kayıtları otomatik olarak gerçekleştirmektedir. Bilgisayar ekranında alınan verilerin değerlendirilmesi son derece rahat yapılabilmektedir,çünkü conrad pro 900 kullanımı ve ekran yorumu en basit arayüzlerle oluşturulmuş bir yeralti görüntüleme cihazıdır. Burada taranan saha üç boyutlu bir grafik sayesinde analiz edilebilmektedir.Bu üç boyutlu veriler toprak altındaki bulunan obje ve boşlukların büyüklük,veri-şekil ilişkisi ve derinlik ölçümünü anlamanızı kolaylaştırmaktadır

 

 

 

 

Bu ürün alışagelmiş grafik gösterimlerinin yanı sıra gömülü objeleri hemen algılayabilen canlı grafik sistemi de mevcuttur.

CONRAD PRO 900 ÖZELLİKLER

ce-300x211 1

CE Kalite Politikalarına Uygunluk Belgesine Sahip

Conrad PRO 900, Sınıfındaki diğer cihazlara kıyasla 2 kat daha iyi bir çözüme sahip olan profesyonel ürün. Kompakt tasarımı sayesinde tüm arazi ortamlarında kullanıma uygundur. 

CONRAD PRO 900 ÜN Azami ölçüm Derinliği : 15 mtdir.

İletişim Gerilimi : 12 V
Toplam Ölçü: 180 x 250 x 55 mm
Ağırlık : 3000 g
128 Mhz işlemci
1024 MB hafıza
64 x 128 piksel çözünürlük
Kablosuz kompakt tasarımlı ana ünite
Eş zamanlı grafik aktarımı
16 adet hafızaya kayıt fonksiyonu
Otomatik ve manuel arama seçimi
Işık ve kontrast ayarı
Eş zamanlı grafik sistemi
Manyetometre

 

CONRAD ÜRÜNLERİ İÇİN AVRUPA DEDEKTÖRÜ ARAYABİLİRSİNİZ

Leave a Reply

Your email address will not be published.